Stravovací systémy

Modulární systém umožňuje nasazení od nejmenších provozů až po provozy rozprostřené do několika lokalit v ČR

Stravovací systém OBELIX

Pro malé i velké podniky

Snadná údržba

Propojení systému

Technická specifikace

Moduly systému OBELIX

1. Pokladna
Veškeré operace související s prodejem jídel, doplňkového prodeje a kantýnského zboží, a to u strávníků platících jak v hotovosti, tak identifikační (čipovou/magnetickou) kartou.
2. Objednávky a výdej
Aplikace na dotykovém monitoru, nebo jako intranetová aplikace. Nabídka počtu vaření (snídaně, oběd, atd.), počtu chodů v rámci vaření (polévka, hlavní jídlo, salát, atd.) a počtu výrobků v rámci chodu (jídlo 1, jídlo 2, atd.).
3. Admin
Slouží k centrální správě všech číselníků a nastavení pro ostatní aplikace.
4. Sklady
Pokrývá potřeby jak malého provozu bez vaření (výdejna) s jedním skladem, tak velkého provozu s několika sklady (například jeden sklad kuchyně, příruční sklad kuchaře, několik samostatných skladů pro kantýny).
5. Normování jídel
Na základě plánu výroby umožňuje vytvořit podklady pro výrobu jídel (pro kuchaře) a k vyskladnění z jednotlivých skladů.
6. Objednávky diet
Správa objednávek diet pro pacienty nemocnice. Umožňuje evidovat objednávky předběžné a konečné. Objednávky se evidují na úrovni nemocničních kuchyněk (ne jednotlivých pacientů). Propojen s moduly Normování a Sklad.
Previous
Next

Systém OBELIX obslouží
více než 100 000 lidí denně

Celkem jsme realizovali na 408 instalací systému OBELIX. Mezi našimi zákazníky jsou malé i velké firmy, jako například Aramark, ČEZ, Nemocnice Na Bulovce, Pražská plynárenská a další. Velikost instalací se pohybuje od malých (100 strávníků) až po velké (6000 strávníků v jedné lokalitě), případně distribuované (25 000 strávníků volně se pohybujících mezi 15 jídelnami a 35 kantýnami ve třech městech).

Počet instalací dle odvětví

Armáda
40
Business centra
48
Průmysl
228
Restaurace
2
Školy
10
Služby
97
Zdravotnictví
17

Detailní popis produktu naleznete v katalogovém listu [PDF]

Nevyhovuje v základu? Systém upravíme dle vašich potřeb